У гімназії №6 відбувся семінар-практикум з домедичної допомоги від бойової медикині Наталії Волинець. Старшокласники відпрацювали навички зупинки кровотеч та накладання турнікетів. Цей вишкіл став важливим етапом підготовки до гри «Сокіл» («Джура»). Дякуємо пані Наталії за цінний досвід та внесок у виховання молоді!






