Щоб ми не робили, якби нам не було складно, просто, весело чи сумно, важко чи не дуже, ми завжди думаємо і пам’ятаємо про хлопців. Посилки – відправили!
Ми приєднуємося до тих, хто це робить постійно. Ми з вами, ми з хлопцями, щоб вони і близько не допускали думки, що вони сам на сам з цією навалою.
Ні, вони не самі – ми з ними! Слава вам, хлопці, і безмежна подяка! Слава Україні! Героям слава!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()






