Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня, – це попередження всім про болючу рану суспільства – СНІД, який виник наприкінці ХХ сторіччя. І прикро те, що ми, як і багато років тому, не хочемо повірити, що проблема СНІДу і його наслідків безпосередньо стосується кожного. Сьогодні для учнів 10 класу пройшов урок – застереження з елементами тренінгу «Снід: подумай про майбутнє – обери життя!» присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, який провела вчитель основ здоров’я Бойко М.В. Під час заходу діти переглянули презентацію «СНІД – чума ХХІст», з якої дізналися про історію виникнення СНІДу, способи зараження, наочно побачили як розповсюджується ВІЧ в організмі людини та познайомилися з простими правилами безпеки. Учні брали участь у ситуативних вправах, складали рекомендацію «Ти не заразишся, якщо…», визначали рівень ризику захворювання на СНІД в різних ситуаціях. «Серце друга» – складання порад людині, хворій на СНІД.







