Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

«СНІД – чума ХХІ століття»


Словами французького прислів’я «Хто попереджений, той захищений» розпочався шок-урок «СНІД – чума ХХІ століття» у 8 класі. Класний керівник Виноградова Л.М. познайомила учнів з однією із найважливіших і найтрагічніших проблем всього людства – СНІДом. Діти мали можливість збагатити себе новими знаннями про ВІЛ/СНІД. У вправі «Ситуації, в яких ми ризикуємо…» узагальнили те, що їм відомо про СНІД, у вправі «Дискусія » – добирали аргументи негативного та толерантного ставлення до хворих на СНІД. Учні колективно розробили пам’ятку безпеки у грі «Кордон», пояснювали правильне чи ні твердження про ВІЛ/СНІД. А учні 5 класу з класним керівником Присяжною Л.Ю. на класній годині “Стоп насильству” говорили про дотримання правил спілкування в учнівських колективах, в сім’ї, у громадських містах, преглянули відео про жорстоку поводження з тваринами, та обговорили. Що таке насилля та жорстокість.

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728