«СНІД – чума ХХІ століття»

Словами французького прислів’я «Хто попереджений, той захищений» розпочався шок-урок «СНІД – чума ХХІ століття» у 8 класі. Класний керівник Виноградова Л.М. познайомила учнів з однією із найважливіших і найтрагічніших проблем всього людства – СНІДом. Діти мали можливість збагатити себе новими знаннями про ВІЛ/СНІД. У вправі «Ситуації, в яких ми ризикуємо…» узагальнили те, що їм відомо про СНІД, у вправі «Дискусія » – добирали аргументи негативного та толерантного ставлення до хворих на СНІД. Учні колективно розробили пам’ятку безпеки у грі «Кордон», пояснювали правильне чи ні твердження про ВІЛ/СНІД. А учні 5 класу з класним керівником Присяжною Л.Ю. на класній годині “Стоп насильству” говорили про дотримання правил спілкування в учнівських колективах, в сім’ї, у громадських містах, преглянули відео про жорстоку поводження з тваринами, та обговорили. Що таке насилля та жорстокість.