«Соборність України – основа державності»

З метою відродження паростків духовності, пробудження у своїх користувачів зацікавленості до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу, виховання поваги та любові до рідного краю, його історичного минулого і сучасності бібліотекар школи Куценко С.Л., у 3 – 4 класі провела годину історичної пам’яті «Соборність України – основа державності», а допомагали їй учні 7 класу, які під час заходу провели цікавий екскурс у історичне минуле нашої країни «Єдність народу – запорука благополуччя і добробуту держави» та коментований відеовернісаж «Ланцюг єднання скріпив Соборність». Також діти оглянули книжкову виставку під назвою «Свято єднання українських земель». На заході звучали пісні, вірші про нашу Батьківщину. Учні переконалися, що лише в єдності дій та соборності душ можна побудувати вільну й демократичну Україну, якою пишатимуться наші нащадки.

Січень 2023