Щастя в об’єктиві 3-го класу! ![]()
Ми завершили наш неймовірно сонячний фоточелендж “Я щасливий”!
Наші талановиті третьокласники поділилися своїми найрадіснішими моментами. Кожне фото – це маленька історія про дружбу, родину, улюблені хобі та просто про дитячу радість. Це справжній потік позитиву!






