«Табір – територія радості»

27 травня у нашій школі відбулося урочисте відкриття літнього пришкільного табору “Шанс” (національно – патріотичного спрямування) – свято, якого з нетерпінням чекали діти і дорослі. Відкриття табірної зміни розпочалося святковою лінійкою «Табір – територія радості». На урочистій лінійці учні презентували свої загони. Перший день – день знайомств. Для емоційного налаштування був проведений святковий фест «Посмішка другу». Окрім цього, вихователі разом з дітьми виготовили куточки для своїх загонів, підійшовши до цієї справи творчо та завзято. Профілактичні бесіди з правил дорожнього руху, безпеки життєдіяльності у таборі, правил поведінки, проведені педагогами, ще раз нагадали учням про те, що відпочинок повинен бути не лише цікавим і веселим, а й корисним і безпечним. Отож, маємо надію, що сьогоднішній день запам’ятається дітям не тільки іграми, піснями, розвагами, а ще смачним обідом в шкільній їдальні!