Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

Творча лабораторія вчителя!!!!!


Як визначати пріоритетні завдання для формування позитивної взаємодії з сучасними дітьми, як вчити дітей нової свідомості – покоління Альфа??? Для обговорення цих питань ми обрали тему педагогічного тренінгу «Діяльнісний підхід в освіті – запорука розвитку мислення, спрямованого на майбутнє!» А провела заняття Гаряча Світлана Анатоліївна, завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту КНЗ «ЧОІПОПП, кандидат педагогічних наук. Об’єднувались в групи, виконували кінезіологічні та дослідницькі вправи, обговорювали таксономію Блума, грали в ігри на уважність! Море вражень і позитивних емоцій!!!! Підбиваючи підсумки, учасники позитивно оцінили теоретичну й практичну частини тренінгу. Учителі були задоволені відкритістю і доступністю форми заняття, а також його пізнавальним значенням. Учасники зазначили, що така форма роботи сприяла підвищенню їхньої професійної майстерності. Дякуємо, Світлана Анатоліївна за тренінг!!!!!!!!

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031