“Творіть добро і воно вернеться до Вас!”

18.10.2018 в шкільній бібліотеці відбувся перегляд відео фільму «Життя та творчість письменника та великого педагога В.Сухомлинського» та буктрейлеру «Казковими стежинами» за творчістю педагога. Під час перегляду діти мали нагоду “помандрувати” казками талановитого письменника, познайомитися з життям відомого педагога, дізналися багато нової інформації. Учениця 6 класу Висоцька Аня провела гру «Країна ввічливості», за оповіданням В. Сухомлинського «Для чого кажуть спасибі!». Діти згадували «чарівні слова», називали всіх, кому б хотіли подякувати. Бібліотекарем школи Куценко С.Л. була проведена бесіда «Дивосвіт рідної природи», під час якої приверталася увага дітей до яскравих барв осені, звуків природи, що спонукало їх мислити. Після прослуховування оповідання «Врятував сонечко» маленькі учні розглядали листочки, квіточки, маленьких комашок, розповідали, як вони ставляться до братів наших менших. Під час гри «Скарбничка народної мудрості» учні з окремих слів складали прслів’я, а потім давали відповіді на запитання вікторини «Казковими стежинами творів Сухомлинського», яку провела учениця 7 класу Сіра Аня. По завершенні заходу учні дійшли до висновку, що кожна казка нашого земляка «мудрості багата». Слова “Творіть добро і воно вернеться до Вас!” стали підсумком спілкування дітей.