Друзі! Отримали ми сьогодні грамоту, яка підтверджує , що територія нашого закладу одна із комфортних, затишних та доглянутих.
Дякую людям, які дбають про неї, дбають про людей та дітей!!! Дякую батькам, які дарували нам кущі квітів, садженці і головне, що разом навчаємо дітей берегти те, що створюють для них дорослі! Ми молодці!






