Сьогодні учні 5 класу взяли участь у важливому та цікавому заході – уроці ментального здоров’я “Ти як? Школа -джерело нашої сили!”, який провела разом з ними вчитель ЗБД Марина Бойко
Під час уроку діти мали змогу прослухати цінні поради від дитячої психологині, яка розповіла про важливість піклування про своє ментальне здоров’я та способи підтримки емоційного благополуччя. Ми переглянули анімаційний експлейнер про ментальне здоров’я, створений у межах комунікаційної кампанії Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативою Олени Зеленської, також виконали кілька практичних вправ, які допомогли їм краще зрозуміти свої емоції та почуття. Вправи “Долонька”, “Символ сили” та “Дай п’ять” , що сприяли розвитку самосвідомості, позитивного мислення та взаємопідтримки. На завершення уроку діти поділилися своїми враженнями та обговорили, як вони можуть застосовувати отримані знання у своєму повсякденному житті.






