Тренінг для вчителів “Управління стресом”

Уміння володіти собою, тримати себе в руках – один з головних показників діяльності педагога, від чого залежать і його професійні успіхи, і психологічне здоров’я. Сьогодні всі вчителі школи зібралися на тренінгові заняття «Управління стресом», яке підготував і провів практичний психолог школи Коломієць Р.С. Протягом тренінгу учасники познайомилися з видами стресу і механізмом його виникнення, дізналися про алгоритм роботи зі стресовою ситуацією. Практичні вправи дали можливість учасникам тренувати навик зняття напруги в стресовій ситуації. Всі учасники тренінгу були активні під час обговорень і тренування практичних навичок. Цікавим був зворотній зв’язок наприкінці заходу: всі учасники відзначили підвищення свого емоційного фону і висловили думку про те, що участь у тренінгу була для них корисною, як отриманими знаннями, так і практичними навичками.

Січень 2023