4 квітня – Міжнародний день просвіти з питань мінної безпеки та допомоги у розмінуванні. Сьогодні з учнями 9 класу було проведено заняття з елементами тренінгу «Хто обізнаний – той захищений!». Не зайвим буде ще раз нагадати про мінну безпеку. Дійшли висновку що кожна людина повиненна знати алгоритм дій у випадку виявлення небезпечних знахідок. Незалежно від віку, головне правило – НЕ чіпати!






