“Україна – це ми!”

В обласному фото конкурсі «Україна – це ми!» маємо перші місця в онлайн – голосуванні за фото «З днем знань!» в номінації «Портретна фотографія» та «Допомагаємо перемагати» в номінації «Люди, які змінюють світ!» Радіємо також і другому і третьому місцям за інші фото. Дякуємо всьому творчому колективу учнів та вчителів, які взяли участь у конкурсі, а також нашим фейсбучним друзям, батькам наших учнів, знайомим, які підтримали та проголосували за наші роботи. Дякуємо нашій маленькій зірочці – нашому дзвіночку!!!!! Дякуємо Черкаському обласному центру краєзнавства та туризму за конкурс!!!!

Січень 2023