Сьогодні, До Дня української писемності та мови у нашій гімназії відбувся зворушливий та пізнавальний захід у шкільній бібліотеці, присвячений темі «Українська мова – мова єднання».
Година спілкування зібрала учнів 9 класу, які прагнули поглибити свої знання про роль української мови в житті нації та суспільства. Захід був наповнений:обговоренням того, як мова сьогодні стає потужним чинником єдності для всіх громадян України, незалежно від їхнього регіону чи походження.






