Підсумовуючи Тиждень безпеки життєдіяльності, учні 6 класу з вчителем ЗБД Бойко М. В. провели урок безпеки “Правила поведінки в умовах воєнного стану”. Разом обговорили багато важливих питань щодо небезпек сьогодення, переглянули відео від ДСНС, провели практичний майстер – клас по використанню протигазу. Діти презентували свої міні – проекти, малюнки та пам’ятки щодо дій в умовах воєнного стану та створили Стіну безпеки. Ці знання дуже важливі сьогодні!




