Сьогодні для учнів 5 -9 класів на уроках з основ здоров’я проведено уроки безпеки «Як вберегти своє життя під час воєнних дій?» Питань багато: як діяти, де ховатись, які засоби використовувати, як допомогти іншому. В кожному класі своя тема, та висновок один: « Знаєш сьогодні – врятуєшся завтра». Мирних та спокійних всім вихідних. Бережіть себе і своїх рідних.





