З нагоди Дня безпечного Інтернету у шкільній бібліотеці Куценко С. з учнями 8 класу провела урок-діалог «Книга чи комп’ютер у сучасному суспільстві?», який сприяв закріпленню знань дітей про безпечну поведінку в мережі, захист персональних даних, спонукав до критичного осмислення інформації в інтернеті, а також розпізнавання кіберзагроз і способів реагування на них.






