Урок звитяги “Час вибрав саме вас!”

15 лютого Україна вшановувала учасників бойових дій на території інших держав та виводу військ з Афганістану. Вже традиційно в ці дні на зустріч до учнів приходять воїни – афганці. Сьогодні на урок звитяги “Час вибрав саме вас!”, який підготували учні 8 класу та класний керівник Темченко Н.А., до нашої школи завітали колишні воїни-афганці – члени Смілянської Української спілки ветеранів Афганістану капітан запасу Резніченко В.В. та Пелех А.П. Ветерани помітно хвилювалися. Згадувати ті події, побратимів невимовно важко, але так потрібно знову розповісти про них юним українцям, достойно вшанувати пам’ять про загиблих.Спогади гостей не залишили байдужим жодного учня, ще раз нагадавши, якою жорстокою була війна. Після виступів відбулося живе спілкування, коли учні мали змогу отримати відповіді на свої запитання. Вдячні слухачі подарували воїнам солодкі подарунки та сфотографувалися з ними на пам’ять.