Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

Урок звитяги “Час вибрав саме вас!”


15 лютого Україна вшановувала учасників бойових дій на території інших держав та виводу військ з Афганістану. Вже традиційно в ці дні на зустріч до учнів приходять воїни – афганці. Сьогодні на урок звитяги “Час вибрав саме вас!”, який підготували учні 8 класу та класний керівник Темченко Н.А., до нашої школи завітали колишні воїни-афганці – члени Смілянської Української спілки ветеранів Афганістану капітан запасу Резніченко В.В. та Пелех А.П. Ветерани помітно хвилювалися. Згадувати ті події, побратимів невимовно важко, але так потрібно знову розповісти про них юним українцям, достойно вшанувати пам’ять про загиблих.Спогади гостей не залишили байдужим жодного учня, ще раз нагадавши, якою жорстокою була війна. Після виступів відбулося живе спілкування, коли учні мали змогу отримати відповіді на свої запитання. Вдячні слухачі подарували воїнам солодкі подарунки та сфотографувалися з ними на пам’ять.

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728