Урок з основ здоров’я у 5 класі

У тиждень безпеки життєдіяльності та до Дня ЦЗ у 5 класі пройшов урок з основ здоров’я «Стихійні лиха», який провела Бойко М.В. Учні з відео та презентації ознайомилися із найбільш характерними надзвичайними ситуаціями та з порядком дій в умовах надзвичайних подій, узагальнили знання про стихійні лиха, про сигнали цивільної оборони та оповіщення населення у випадку НС. Працюючи у групах, діти вдома підготували випереджувальне завдання про різні види стихійних лих, підготували малюнки та картинки для створення колажів, які створювали на уроці. По закінченню уроку, для кращого засвоєння матеріалу, ми разом складали інформаційні листівки та пам’ятки.