Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

Урок пам’яті «Чорнобиль: без права на забуття»


39 років цвітом скорботи і суму зацвітають Чорнобильські сади і ліси. Проте, скільки б не пройшло часу, все одно чорнобильський біль чорною гіркотою осідає в душах українців. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною. Саме тому учні 6 класу з класним керівником Бойко М.В. провели урок пам’яті «Чорнобиль: без права на забуття». Діти підготували цікаві факти про цей день, презентації, знайшли відео матеріали. Xвилиною мовчання ми вшанували пам’ять померлих ліквідаторів, за їх сміливість та відвагу! Передаємо найщиріші слова вдячності та доземний уклін за високу громадянську позицію і схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом

Діяльність ГІМНАЗІЇ №6 Смілянської міської ради

МІСІЯ

 ГІМНАЗІЯ #6  Смілянської міської ради –   максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

ГІМНАЗІЯ #6 Смілянської міської ради – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

ГІМНАЗІЯ ТА САДОЧОК ПІД ОДНИМ ДАХОМ

ЗАХОДИ У ГІМНАЗІЇ №6 – ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ

У ГІМНАЗІЇ №6 ПАНУЄ АТМОСФЕРА ЄДНОСТІ ТА СИЛА ДУХУ

РІЙ “НАЩАДКИ КОЗАКІВ”

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Червень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930