39 років цвітом скорботи і суму зацвітають Чорнобильські сади і ліси. Проте, скільки б не пройшло часу, все одно чорнобильський біль чорною гіркотою осідає в душах українців. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною. Саме тому учні 6 класу з класним керівником Бойко М.В. провели урок пам’яті «Чорнобиль: без права на забуття». Діти підготували цікаві факти про цей день, презентації, знайшли відео матеріали. Xвилиною мовчання ми вшанували пам’ять померлих ліквідаторів, за їх сміливість та відвагу! Передаємо найщиріші слова вдячності та доземний уклін за високу громадянську позицію і схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом






