Урок політичної свідомості «Майдан – це стан душі і поклик серця”

20 листопада, до Дня Гідності та Свободи, в шкільній бібліотеці пройшов урок політичної свідомості «Майдан – це стан душі і поклик серця». Тут зібрались учні 7 – 9 класів з бібліотекарем школи Куценко С.Л., щоб згадати та низько схилити голови перед пам’яттю тих, хто боровся за правду і гідність, за краще майбутнє України.Під час заходу діти мали змогу переглянути документальні кадри про страшні події п’ятирічної давнини. До глибини душі проникливими були патріотичні поезії. Присутні прослухали пронизливі пісні «Мамо, не плач», «Заспіваймо за рідну Україну». Вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та наших земляків-учасників АТО хвилиною мовчання.