Сьогодні у нас розпочався Тиждень безпеки життєдіяльності, головна мета якого формувати мотивацію до здорового способу життя та життєві навички безпечної для життя та здоров’я поведінки в повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій. А розпочали ми з актуальної для сьогодення теми про вибухонебезпечні предмети. Учні 7 класу з класним керівником та вчителем предмету ЗБД Мариною Бойко провели безпековий урок практикум “Обережно! Це може вибухнути! Що я знаю про вибухонебезпечні предмети.”






