В рамках тижня математики вчителем Білоконь Л.М. був проведений урок цікавої математики “Сірники – не іграшки!” з учнями 7 класу. На ньому учні формували уявлення про багатоманітний світ математики, розвивали кмітливість, логічне мислення, творчі здібності. На ньому учні дізналися історію виникнення сірників, та розв’язували логічні задачі із сірниками, але використовували для цього дерев’яні палички.





