В рамках Тижня зарубіжної літератури вчителем Бойко М.В для учнів 7-9 класів було проведено усний журнал про письменників лауреатів Нобелівської премії. Дев’ятикласники з усією відповідальністю підготувалися до заходу, знайшли цікавий матеріал про кожного письменника. Захід, дійсно, був цікавий та змістовний






