Учнівський проект «Європейський каледоскоп»

День Європи – свято, яке в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, а в серці кожного з нас. Серед учнів 7 класу під керівництвом вчителя зарубіжної літератури Бойко М.В. відбулася презентація учнівських проектів «Європейський каледоскоп», під час якої школярі дізналися про географічне положення країн, історію, національні та культурні традиції, письменників та культурних діячів, а також про національні особливості європейської кухні певної країни. Діти активно визначали європейські цінності для українців.