“У колективі жити – з усіма дружити!”

Сьогодні пройшла година спілкування з учнями 7 класу “У колективі жити – з усіма дружити”, яку провела соціальний педагог Васильєва Н.І. Діти активно складали прислів’я, створювали дерево Дружби, на якому писали слова щоб був дружним класний колектив 7 класу, прослухали притчу про “Три лозинки”, з великим задоволенням обговорили притчу, зробивши висновки. Даша Стеценко та Єлизавета Богацька показали діалог двох подружок про ” дружбу”. Переглянули відео ролик “Про голодного хлопчика, “якого нагодували діти всього класу, дехто не зміг стримати сліз. Висновок був єдиний: “У колективі жити – з усіма дружити”