У нас період атестації педагогічних працівників

У нас період атестації! Яким вчителям ми скоріше довіримо дитину? -Розумним і здатним зрозуміти, сучасним, харизматичним, справедливим – обов’язково скажуть учні. Має любити дітей, бути ерудованим, вимогливим – доповнять батьки. Вчитель має бути професіоналом, патріотом, порядним, гуманістом і альтруїстом – додадуть інші… А ще – новатором, тим, хто володіє сучасними технологіями, хто опанував цифрові компетенції і т.д. Та головне – любити дітей та професію. Ми підсумовуємо, вивчаємо досвід роботи вчителів – у нас період атестації! Вони, вчителі школи, мають право бути визнаними та робота їхня має бути оцінена достойно! Сьогодні ми обмінювалися досвідом роботи!

Січень 2023