Сьогодні на виховнйі годині з учнями 9класу був проведений Фуд-арт: “Шедеври з їжі”. Запросили на зустріч спеціаліста в цій сфері , маму нашого учня Матосову І.М. Вчилися робити із звичайних продуктів харчування шедевр на тарілці. Думаю в житті знадобиться кожному хто спробував і побачив. А потім смакували те, що зробили.





