Агенти правильного харчування (учні 9 класу) під керівництвом вчителя основ здоров’я Бойко М.В. провели для учнів 2-4 класів цікаві фуд- квести «Маршрутами Країни правильного харчування». Цікаві інтерактивні вправи, складання меню первісних людей, кросворд і загадки, невимушена доброзичлива атмосфера під час якої діти практично вчилися обирати безпечні продукти, пройшли продуктовим маршрутом супермаркетів, і головне – зрозуміли, що для школяра важливо вчасно харчуватися в шкільній їдальні.





