У межах проведення декати спорту та здоров’я в нашому закладі було організовано фізичну паузу для учнів 5 класу. Школярі із запалом долучилися до виконання вправ на свіжому повітрі, демонструючи свою активність, згуртованість та прагнення до здорового способу життя.




