ЧИТАЦЬКИЙ МАРАФОН «ЧИТАЄМО БЕЗ ЗУПИНКИ»

22 жовтня 2019 року у шкільній Урбан – бібліотеці пройшов читацький марафон “Читаємо без зупинки”. Бібліотекар Куценко С.Л. разом з активом шкільної бібліотеки учнями 4 класу Роговик Т. Коваленко Л та Шрамко Д. провели інтерв’ю: «Що захоплюючого вони прочитали останнім часом». Під час читацького марафону учні могли не тільки розповісти про прочитану книгу, а й порадити її іншим. Цікавою була книжкова рекламна пауза «Найбільша бібліотека світу», яку підготовив та провів учень 4 класу Шрамко Д. Учні 1-3 класів розповідали про свої улюблені книги, героїв, а також цитували цікаві факти, взяті із книг. В кінці читацького марафону учні 7 класу Шевченко Д, та Шипота А. провели пізнавальну вікторину «Бібліотечне лото».