Сьогодні учні 5 класу мали гарну можливість насолодитися чудовим концертом у Школі Мистецтв.Для нас співали та грали талановиті діти та викладачі нашого міста. Ми побачили багато картин, написаних юними художниками та цікаві поробки, створені умілими руками. Дякуємо Школі мистецтв за цікаву та мелодійну зустріч.






