29 січня – День визволення нашого міста від фашистських загарбників. Пам’ять про подвиг героїв непідвладна часу. У ці січневі дні в кожному з нас воєдино зливаються почуття болю, безмежної радості та гордості за власний народ. Щоб вшанувати пам’ять про тих, хто боровся з нацизмом під час Другої світової війни та захищав наше місто, на засіданні Лідерів учнівського самоврядування було проведено захід: «Шана за подвиг, вдячність за мир”. Під керівництвом педагога – організатора Темченко Н.А. діти підготували інформацію та презентували світлини пам’яті «Ті, що пройшли крізь вогонь». Директор школи Чепка Л.О. розповіла про ті часи зі спогадів очевидців. Працювали в групах: писали «Лист у майбутнє», виготовили стінгазету та написали Лист – подяку «Дякуємо вам, ветерани».






