Продовжуємо Тиждень вшанування пам’яті Т.Шевченка. Сьогодні учні 4 класу (класний керівник Дмитрієнко Л.) побували на “Шевченківському ярмарку”. Минають роки, стираються написи на камені, руйнуються будівлі, але слово Шевченка – живе і вічне.



Продовжуємо Тиждень вшанування пам’яті Т.Шевченка. Сьогодні учні 4 класу (класний керівник Дмитрієнко Л.) побували на “Шевченківському ярмарку”. Минають роки, стираються написи на камені, руйнуються будівлі, але слово Шевченка – живе і вічне.


