ШКОЛА ВІДКРИВАЄ ДВЕРІ ДЛЯ ВСІХ, ХТО БАЖАЄ НАВЧАТИСЯ!

ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА ДІТИ !

ШКОЛА ВІДКРИВАЄ ДВЕРІ ДЛЯ ВСІХ, ХТО БАЖАЄ НАВЧАТИСЯ!

ОГОЛОШЕНО НАБІР УЧНІВ  ДО 1 КЛАСУ В ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ № 6 М, СМІЛА НА 2020-2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

набір в школу № 6 м. Сміла

БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ:

ЗМІНИВСЯ ПОРЯДОК ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ШКОЛИ

Після прийняття нового закону “Про освіту”  змінився і порядок прийому дітей до першого класу.  Відтепер ніяких конкурсних відборів. За новим законом, за кожною школою закріплять певну територію, майбутні першокласники, які проживають на території обслуговування школи  матимуть право на першочергове зарахування до неї.

Для зарахування дитини до 1 класу батькам, або особам, які їх замінюють, подаються документи:

1) заява батьків+паспорт;

2) копія свідоцтва про народження дитини;

3) оригінал медичної довідки;

4) документ, що підтверджує місце проживання.

Червень 2023