Школа зустрічала щедрувальників!

Школа зустрічала щедрувальників! Український народ багатий на національні обряди та традиції. Найважливішими традиціями старого Нового року на Маланки і Василя, у Новий рік за старим стилем, є щедрування і посівання. Учні нашої школи вирішили приєднатися до цієї прекрасної традиції та 13 січня, у перший навчальний день, організували справжнє Різдвяне щедрування. Юні артисти разом з соціальним педагогом школи Васильєвою Н.І. привітали усю шкільну родину із новорічно-різдвяними святами і заспівали українські щедрівки. За традицією «засіяли» всіх зернами добра, щастя, здоров’я. Приємно, що щедрівки підхопили всі учні та вчителі, тому співали разом з артистами.Після привітання директор школи Чепка Л.О. вручила щедрувальникам маленькі подарунки.