13 листопада 2020 року відбулося засідання шкільного методичного об’єднання вчителів природничо-математичних дисциплін, на якому було розглянуто питання “Використання онлайн-сервісів для створення інтерактивних дидактичних матеріалів “. Вчителі Білоконь Л.М., Моцар Р.В., Виноградова Л.М. поділилися досвідом роботи з даного питання під час дистанційного навчання.




