Що ми знаємо про воду?!!!!!!!

Сьогодні при вивченні теми “Вода – розчинник. Розчинні і нерозчинні речовини” плідно працювали учні 5 класу на уроці природознавства, який підготувала вчитель біології Виноградова Л.М. Учні працювали в групах, робили цікаві повідомлення з історії та географії, згадували свої спостереження в природі, розповідали про них, відгадували загадки, експериментували, уважно слухали пояснення вчителя, аналізували роботу в групах. А головне – були активними та кмітливими. На уроці діти дізналися про дивовижні властивості води, відкрили таємниці — чому воду називають мандрівницею, хто п’є воду, яка вода шкідлива, а яка лікує, і чи потрібно берегти воду. Урок сприяв формуванню бережного ставлення до води, екологічної культури, прагнення берегти природні багатства.