19 вересня в гімназії №6 у рамках Декади спорту відбулося яскраве свято.
Учні та вчителі розпочали день із загальнонаціональної хвилини мовчання, вшанувавши пам’ять загиблих захисників.
Після цього вся шкільна родина долучилася до спортивної руханки, а згодом — до командних змагань на майданчику.
За підсумками активного дня всі класи отримали заслужені нагороди.
![]()
Спорт об’єднує та надихає!






