Я маю право!

Сьогодні навчальний день для учнів 5 класу розпочався з тематичного уроку «Я МАЮ ПРАВО!». Класний керівник Громадська Л.О. вчила дітей знати та орієнтуватися в своїх правах, відрізняти права від обов’язків та взагалі замислитись над тим, для чого у суспільстві існують такі поняття. Зазвичай такі уроки передбачають виконання цікавих та пізнавальних завдань, що не стало виключенням і цього разу. Вчитель нагадали учням про головний документ в якому закріплені їх права – Конвенція ООН про права дитини. Для перевірки знань школярі з запалом виконали завдання на співвідношення зображеного права на карті прав дитини. Наостанок закріпити отримані на уроці знання допомогло завдання «Правове дерево» з листочками різних кольорів: зеленими листочками-правами дітей і жовтими листочками-правилами поведінки вдома та у суспільстві.