Триває Тиждень безпеки дорожнього руху. У шкільній бібліотеці відбувся інформаційний брифінг «Безпека на дорозі» з переглядом відеороликів та обговоренням ситуацій. Це чудова нагода для учнів 4 класу не лише повторити правила дорожнього руху, а й на практиці закріпити знання про безпечну поведінку на вулицях та дорогах.
Школярі усвідомили важливість відповідального ставлення до власного життя та життя інших учасників дорожнього руху.
Разом – до безпечного майбутнього!






