У школі розпочато Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. У шкільній бібліотеці для учнів 5 та 8 класів було проведено Інформаційний брифінг “Правила безпеки знай і в біду не потрапляй!”. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації.






