Інформаційно-профілактичну зустріч

Сьогодні спільно з інспектором ювенальної превенції Смілянської поліції у справах неповнолітніх Міщенко Д.В. проведено інформаційно-профілактичну зустріч з учнями 5-6 класів з теми «Питання превенції булінгу в освітньому середовищі», на якій інспектор розповів про види булінгу та пояснив, що потрібно робити, якщо стали жертвою цькування однолітків та як діяти, коли стали свідками булінгу. Діти отримали цікаву та корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі, мали можливість поговорити про те, хто стає жертвами шкільного булінгу. Кожен бажаючий мав можливість висловити власну думку та свій погляд на дану проблему та поспілкуватися з інспектором поліції після закінчення заходу.