Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

Історія вишиванки 2021


З давніх-давен українці вважають вишиту сорочку оберегом, символом краси,здоров’я, щасливої долі, родової пам’яті та любов’ю Наші пращури наділяли вишиванку надзвичайною силою, вірили, що це таїнство вершить долю людини. Усім відома приказка “в сорочці народився”, що означає – людині поталанило. Я вважаю, що вишиванка повинна бути в кожного українця, адже це один з найважливіших символів нашого народу.Дуже дорожу своєю вишитою сорочкою, адже вона мені дісталася від моєї рідної бабусеньки – Голобороди Поліни Микитівни. Вона розповідала мені, з якою любов’ю вишивала цю сорочку, як старанно добирала кольори та творила візерунок. За технікою виконання це гладь, в якій поєднуються червоні та чорні кольори . Чому саме ці кольори? Червоний – це символ кохання, чорна вишивка обіцяє власнику багатство та добробут, Коли я одягаю свою вишиванку, то почуваю себе захищеною. Здається, що бабуся зуміла вкласти у візерунки якусь особливу силу, що передавалась в моїй родині з покоління в покоління , Переконалась не раз, що вишита сорочка таїть в собі нескінченну позитивну енергію. Пишаюся тим, що я- українка. Підтвердження цього є моє ставлення до найдорожчого в моєму житті подарунка- вишитої бабусею сорочки. Мрію зберегти вишиванку для онуків. Нехай стане вона безцінним оберегом моєї родини!

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930