Щороку 24 жовтня в Україні стартує Всесвітній Тиждень медіаграмотності. Наш старт розпочався з уроків медіаграмотності для учнів 5 та 6 класів, які провела вчитель основ здоров”я Марина Бойко “6 кроків до медіаграмотності” та «Я хочу бути медіаграмотним» – такою була мотивація наших уроків. Діти переглянули відео, пройшли цікаві вікторини. Разом ми шукали інформацію в інтернеті, працювали в групах та ловили фейки. Ми вчилися критично сприймати інформацію, розрізняти фейкові новини та аналізувати медійні матеріали. Вчимося бути медіа грамотними!






