На уроці з основ здоров’я, в рамках Тижня безпеки дорожнього руху, учні 5 класу з вчителем Бойко М.В., стали активними учасниками HELP – вікторини «Із знаками дружи – не знатимеш біди». Активні та дружні команди вирішували цікаві завдання, розігрували ситуації на дорозі, визначали дорожні знаки, та виявили неабиякі знання з Правил дорожнього руху. Окрема подяка поважному журі за справедливе суддійтво. Всі залишилися задоволеними. Молодці.





