«Алло! Ми шукаємо таланти!»

28 березня в нашій школі пройшов конкурс «Алло! Ми шукаємо таланти!”, який підготувала і провела педагог – організатор Темченко Н.А. У конкурсі взяли участь учні 2 – 7 класів. Діти разом із батьками та вчителями заздалегідь готувалися до цієї події: підбирали репертуар, готували костюми. Конкурс проходив у чотирьох номінаціях: «Спів», «Танці», «Читання віршів», «Гра на музичних інструментах», «Художня майстерня», “Спорт”. Бажання проявити свій талант завжди підтримується в школі. Важливо їх вчасно виявити і підтримати. Саме в цьому завдання заходу. Учасників конкурсу оцінювало компетентне журі за оригінальність і досконалість виступу, естетичний вигляд, вміння вести себе на сцені. Учасники дійства отримали приємні враження від кожного конкурсанта.

Січень 2023