Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

Заступники та спеціалісти

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 291033323_454948639304854_1123654387214936284_n.jpgПЕТРЯК

ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА

заступник директора з навчально – виховної роботи у Смілянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6  з 2021 року.

 

Життєве кредо: «Перемагай терпінням» Rafael Sabatini

 Педагогічне кредо: Любити свого учня всяким: талановитим чи не дуже, веселим чи сумним, спокійним чи непосидючим… Спілкуватися з ним, навчати й радіти, бо учень це свято, яке триває доти, поки ти є разом із ним.

Професійна мета: Довіра, прозорість та партнерство у стосунках між усіма учасниками освітнього процесу.

У справжнього вчителя – найважче і найрадісніше життя, трепетно хвилююча і болісно складна творчість, незбагненно тонкі і вічновдосконалювані інструменти, якими він діє на людську душу.

З 1 вересня 1994 року працюю вчителем, чим неймовірно пишаюся, бо люблю свою роботу.

Закінчила Уманський національний педагогічний університет імені Павла Тичини: у 2004 році здобула кваліфікацію «Початкове навчання», у 2006 – «Педагогіка і методика середньої освіти. Географія». Маю вищу кваліфікаційну категорію та звання «старший вчитель».

Для мене школа – своєрідний «живий» організм, у якому щохвилини взаємодіють учасники освітнього процесу, види діяльності, емоції та характери.

До «Школи над Тясмином» вперше прийшла 1 вересня 2016 року, закохалася і…залишилися, бо наш заклад – це затишна «домівка», де кожна особистість почувається захищеною, спокійною, запитуваною, упевненою та щасливою. А робити щасливими інших − ось найпевніший спосіб стати щасливою на цьому світі.

Переконана, що запорука комфортного життя у майбутньому криється не у високих тестових балах — вона з’являється тоді, коли кожен учень отримує можливість розвитку, зростання та повного розкриття свого потенціалу.

Намагаюся бути сучасною, креативною, відкритою до інновацій, неухильно дотримуюся професійної етики спілкування та принципів загальнолюдської моралі.

Упевнена, що сила людини в умінні Любити й бути Щасливою, у її здатності слухати серцем і жити з усіма в злагоді.

 
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу презентація_800x749.jpg
ПОРТФОЛІО  заступника директора з навчально – виховної роботи ПЕТРЯК ЛАРИСИ МИКОЛАЇВНИ

 

 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 0L0A9950-1-1024x683.jpgБОЙКО  МАРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

    заступник директора з навчально – виховної роботи у Смілянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6  з 2017 року.

Проблемне питання – «Формування творчої особистості засобами художньої літератури»

Життєве кредо: “Віддай людині крихітку себе.За це душа поповнюється світлом” Л.Костенко

Педагогічне кредо:  «Для того, щоб навчати інших,  треба вчитися самому; щоб виховувати інших, треба починати з себе; щоб розвивати інших, самому потрібно постійно розвиватись»  

Професійна мета – формування життєво – компетентної особистості.

     Закінчила Черкаський  педагогічний інститут у 1990  році, вчитель зарубіжної літератури та російської мови, вища кваліфікаційна категорія, звання «старший вчитель».

      Працює заступником директора з виховної роботи з вересня 2017  року .

       Ніщо так не возвеличує і не дає право відчути себе людиною, в найвищому розумінні цього слова, як праця, в яку віриш і яку любиш. Саме такою для  Марини Володимирівни  є педагогічна діяльність.

       Марина Володимирівна поширює нові форми виховної роботи, які культивують любов до рідного краю, свого народу, домівки батьків, оберегів національної культури.

       Працюючи з дітьми, заступник директора з виховної роботи завжди пам’ятає, що кожен  учень має  відчувати: вчитель  є демократичним лідером дітей – доброзичливим, люб’язним, але стійким, вимогливим, послідовним.

       Досвід приходить не зразу, його набувають з роками. Особливо вагоме значення він має у діяльності заступника директора з виховної роботи, адже від того, як педагог може використати у роботі власні методи і прийоми, відшліфовані роками наполегливої праці,  залежить ефективність виховного процесу.

      У плануванні виховної роботи Марина Володимирівна  включає завдання, практична реалізація яких спрямована на формування особистісних рис  Людини, що включають в себе національну свідомість, розвиток духовності, моральну, художньо-естетичну, правову, трудову, фізичну, економічну культуру.

     Не загубити! Не втратити! Відродити! Ось ниточка, яка залишає слід у дитячих серцях та пронизує всю педагогічну діяльність заступника директора з виховної роботи Бойко Марини Володимирівни.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу презентація_800x749.jpgПОРТФОЛІО  заступника директора з навчально – виховної роботи БОЙКО МАРИНИ ВОЛОДИМИРІВНИ

 


Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 0L0A98713-683x1024.jpgТЕМЧЕНКО

НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА

педагог – організатор – методист 

 

Створила виховну систему роботи у школі, яка базується на здоров’язберігаючих технологіях. Організовує роботу учнівського самоврядування – центр «Берегиня» – на принципах самостійності, творчості, обґрунтованості. Важливим аспектом у роботі педагога-організатора є робота волонтерського загону «Доброта», який виконує виховну функцію та згуртовує дітей ідеями милосердя та доброти. Загін «Доброта» з 2007 року тісно співпрацює з МБФ Україна 3000 та здійснює проектну діяльність..

     Працює індивідуально з батьками учнів, які порушують поведінку. Виступає на засіданнях Ради школи, Ради профілактики, батьківських зборах, засіданнях «Педагогічної світлиці», педагогічних радах та нарадах при директору.

    Активна, життєрадісна, енергійна, здатна генерувати передові ідеї та впроваджувати їх у життя. Бере активну участь  у громадському житті колективу. Користується повагою серед батьків, колег та учнів.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу презентація_800x749.jpg

ПОРТФОЛІО педагога-організатора – методиста  ТЕМЧЕНКО НАТАЛІЇ АНАТОЛІЇВНИ

 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Тітова.jpgТІТОВА

 ЛІНА ВАЛЕРІЇВНА

Соціальний педагог  Смілянської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 6

 

Освіта:   вища, закінчила Уманський держапвний педагогічний університет ім. П. Тичини за спеціальністю: вчитель трудового навчання, креслення, інформатики,  ОБЖ. Загальний стаж роботи 32 роки.

Життєве кредо: Ніколи не шкодуйте. Якщо це було добре, то це чудово. А якщо це було погано, то це досвід.

Педагогічне кредо: «Намагаючись пізнати таємницю дитячої душі, бачу в кожній дитині свого вчителя та вихователя» Шалва Амонашвілі.

Проблема над якою працює: Створення умов для зміцнення та збереження психічного та повноцінного здоров’я учня, забезпечення сприятливого клімату в учнівських колективах.

Напрямки моєї діяльності: діагностика, консультування; зв’язки з громадськістю, просвіта, профілактика, організаційно-методична діяльність. 

Основною метою моєї роботи полягає у забезпеченні соціально-правового захисту учнів школи та попередженні  впливу негативних соціальних чинників на формування та розвиток особистості дитини.

Постійно вивчаю та оцінюю особливості діяльності й розвитку учнів (вихованців), мікроколективу (класу чи референтної групи), шкільного колективу загалом, неформальних молодіжних об’єднань.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу презентація_800x749.jpg     ПОРТФОЛІО соціального педагога     ТІТОВОЇ ЛІНИ ВАЛЕРІЇВНИ

 

 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 1535198798438.jpg

 КУЦЕНКО

     СВІТЛАНА  ЛЕОНІДІВНА

бібліотекар школи

Проблемне питання:   «Впровадження інноваційних технологій у роботі з читачами».

       Талановитий бібліотекар, має високу науково-теоретичну підготовку, досконало володіє методикою за всіма напрямами її діяльності: комплектування і використання довідково-інформаційних фондів; створення довідково-пошукового апарату, бібліотечного та довідково-інформаційного обслуговування; посилення ролі навчальної, науково-популярної, художньої книги у вихованні в учнів інформаційної культури, любові до книги, культури читання, розвитку пізнавальних інтересів і здібностей. Є ініціатором створення лекторської групи юних читачів._Під час проведення предметних тижнів у бібліотеці систематично організовує книжкові виставки.

      У 2014 році взяла участь у Інтернет-семінарі «Сучасні підходи до розвитку читацьких інтересів школярів», у 2015 році – «Місячник шкільної бібліотеки-2015» під гаслом «Виховуємо громадянина  – патріота України» .

      У травні 2017 року одержала сертифікат учасника обласного Інтернет-семінару «Роль шкільної бібліотеки у національно-патріотичному вихованні дітей та молоді».  Отримала ІІ місце в обласній виставці «Освіта Черкащини» у 2015 році за роботу «Роль шкільної бібліотеки у формуванні громадянина-патріота» . У 2017 році – IІ місце у ІІ етапі  Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2017» у номінації «Шкільна бібліотека- інформаційний центр навчального закладу».  У травні 2017 року наказом УОН ЧОДА №133 від 22.05.2017 нагороджена сертифікатом за серію цифрових ресурсів із теми «Шкільна бібліотека-інформаційний центр навчального закладу». У 2015 році  нагороджена  грамотою управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Смілянської міської ради за результативну участь у міській виставці «Сплітаємо вінок ідей», у 2017 році – за якісну підготовку цифрових ресурсів на обласну виставку «Інноваційний пошук освітян Черкащини».  У 2015 році отримала  диплом ЧОІПОПП  за методичний посібник «Роль шкільної бібліотеки у формуванні громадянина – патріота».

Користується авторитетом серед колег та учнів.

 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу презентація_800x749.jpg ПОРТФОЛІО бібліотекаря школи   КУЦЕНКО  СВІТЛАНИ ЛЕОНІДІВНИ