Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

ШКОЛА № 6

Заступники та спеціалісти

БОЙКО

МАРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

    заступник директора з навчально – виховної роботи у Смілянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6  з 2017 року.

Проблемне питання – «Формування творчої особистості засобами художньої літератури»

Життєве кредо: “Віддай людині крихітку себе.За це душа поповнюється світлом” Л.Костенко

Педагогічне кредо:  «Для того, щоб навчати інших,  треба вчитися самому; щоб виховувати інших, треба починати з себе; щоб розвивати інших, самому потрібно постійно розвиватись»  

Професійна мета – формування життєво – компетентної особистості.

     Закінчила Черкаський  педагогічний інститут у 1990  році, вчитель зарубіжної літератури та російської мови, вища кваліфікаційна категорія, звання «старший вчитель».

      Працює заступником директора з виховної роботи з вересня 2017  року .

       Ніщо так не возвеличує і не дає право відчути себе людиною, в найвищому розумінні цього слова, як праця, в яку віриш і яку любиш. Саме такою для  Марини Володимирівни  є педагогічна діяльність.

       Марина Володимирівна поширює нові форми виховної роботи, які культивують любов до рідного краю, свого народу, домівки батьків, оберегів національної культури.

       Працюючи з дітьми, заступник директора з виховної роботи завжди пам’ятає, що кожен  учень має  відчувати: вчитель  є демократичним лідером дітей – доброзичливим, люб’язним, але стійким, вимогливим, послідовним.

       Досвід приходить не зразу, його набувають з роками. Особливо вагоме значення він має у діяльності заступника директора з виховної роботи, адже від того, як педагог може використати у роботі власні методи і прийоми, відшліфовані роками наполегливої праці,  залежить ефективність виховного процесу.

      У плануванні виховної роботи Марина Володимирівна  включає завдання, практична реалізація яких спрямована на формування особистісних рис  Людини, що включають в себе національну свідомість, розвиток духовності, моральну, художньо-естетичну, правову, трудову, фізичну, економічну культуру.

     Не загубити! Не втратити! Відродити! Ось ниточка, яка залишає слід у дитячих серцях та пронизує всю педагогічну діяльність заступника директора з виховної роботи Бойко Марини Володимирівни.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу презентація_800x749.jpgПОРТФОЛІО  заступника директора з навчально – виховної роботи БОЙКО МАРИНИ ВОЛОДИМИРІВНИ

 


Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу P00525-163000000003333-852x1024.jpgІЛЬЇНА

ТЕТЯНА ГЕОРГІЇВНА

    заступник директора з навчально – виховної роботи у Смілянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 з 1988 року.

За час роботи зарекомендувала себе здібним, творчим, досвідченим педагогом. Має власну науково-теоретичну підготовку, досконало володіє методикою викладання свого предмета. Як вчитель математики працює над проблемою “Впровадження інтерактивних технологій навчання на уроках математики”. На уроках математики впроваджує інноваційні технології, інтерактивні методи навчання, які спонукають учнів до підвищення якості навчальних досягнень, зацікавленості у вивченні предмету.

      Проводить уроки на належному фаховому та методичному рівні, поєднуючи навчальну і розвиваючу мету. На уроках математики впроваджує рівнево-ступеневе навчання, спрямовує свою роботу на розвиток пізнавальної, творчої діяльності учнів. Впроваджує в практику своєї роботи уроки-лекції, уроки-заліки, уроки-відкриття, уроки-захисти, уроки-казки, уроки з комп‘ютерною підтримкою. Проводить роботу, яка забезпечує інтенсивне навчання і самонавчання учнів. Використовуючи різні форми і методи навчання, розвиває в учнів логічне мислення, просторову уяву, увагу, пам‘ять. Жоден урок не проходить без диференційованого підходу до учнів з урахуванням фізичного, розумового, інтелектуального рівня кожної дитини. Для цього використовує різнорівневі завдання як для роботи на уроках, так і для домашніх завдань.

      Проводить певну позакласну роботу зі свого предмету, спонукає до активної участі в підготовці та проведенні математичних тижнів, під час яких проводить конкурси і захисти творчих робіт учнів, математичні вікторини, КВК. Навчає 63 учні, з них на високому рівні – 9 (15%), на достатньому – 26 (41%), якість знань – 56%. Середній бал навчальних досягнень становить 7 балів.

      Працюючи заступником директора з навчально-виховної роботи з 1988 року, проявила себе здібним ініціативним організатором педагогічного і учнівського колективів.

     Відносини з колегами, учнями, батьками будує на взаємоповазі та взаєморозумінні.

Графік особистого прийому: Щодня з 9.00 до 15.00
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу презентація_800x749.jpgПОРТФОЛІО заступника  директора  з навчально – виховної роботи ІЛЬЇНОЇ ТЕТЯНИ ГЕОРГІЇВНИ

 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу IMG_20200901_130549-830x1024.jpg

ТЕМЧЕНКО

НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА

педагог – організатор – методист 

  Створила виховну систему роботи у школі, яка базується на здоров’язберігаючих технологіях. Організовує роботу учнівського самоврядування – центр «Берегиня» – на принципах самостійності, творчості, обґрунтованості. Важливим аспектом у роботі педагога-організатора є робота волонтерського загону «Доброта», який виконує виховну функцію та згуртовує дітей ідеями милосердя та доброти. Загін «Доброта» з 2007 року тісно співпрацює з МБФ Україна 3000 та здійснює проектну діяльність..

     Працює індивідуально з батьками учнів, які порушують поведінку. Виступає на засіданнях Ради школи, Ради профілактики, батьківських зборах, засіданнях «Педагогічної світлиці», педагогічних радах та нарадах при директору.

    Активна, життєрадісна, енергійна, здатна генерувати передові ідеї та впроваджувати їх у життя. Бере активну участь  у громадському житті колективу. Користується повагою серед батьків, колег та учнів.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу презентація_800x749.jpg

ПОРТФОЛІО педагога-організатора – методиста  ТЕМЧЕНКО НАТАЛІЇ АНАТОЛІЇВНИ

 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу изображение_2021-01-21_133254.png   ВАСІЛЬЄВА

 НАТАЛІЯ ІВАНІВНА

Соціальний педагог  Смілянської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 6

Освіта:  вища, закінчила Миколаївський державний педагогічний інститут ім. В.Сухомлинського за спеціальністю: вчитель математики. Загальний стаж роботи 35 років, на посаді соціального педагога з 2019 року.

Життєве кредо: «До дітей- з любовю                                                                                                   До людей – з добротою                                                                                            До суспільства – повагою»

Проблема, над якою працює: «Роль соціального педагога в організації взаємодії учасників навчально-виховного процесу»

        На початку навчального року була проведена паспортизація класів та узагальнено банк  даних  дітей пільгових  категорій школи. протягом року вносились корективи. Головними  напрямками  роботи є : діагностика, консультації , захисна, профілактична, підтримка взаємозв’язку із службами та організаціями, що забезпечують соціальний захист дітей. Робота з учнями проводилась у вигляді  психологічних тренінгів, ігор, навчальних занять, а також міні-тренінгів ,виховних годин, годин спілкування, анкетування. Провела актетування  «Толерантність як засіб позитивного  життя» для учнів 7-8 класів, «Моє місце серед однолітків» для учнів 8 класу,  дослідження «Вплив засобів масової інформації на формування особистості дитини»  для учнів школи. В рамках тижня «Антиалкогольної та антинаркотичної пропаганди», провела  годину довіри «Відкривай двері довіри» для учнів 7 класу. Проведено годину спілкування  «Профілактика бродяжництва та профілактика шкідливих звичок» для учнів 6 класу,Тренінг «Ми проти насильства у сім’ї»  для  дітей 8 класу, індивідуальні консультації для батьків «Вплив засобів масової інформації на психіку дитини». Години спілкування « Я і мій колектив», «Кожна людина –неповторна», 9 клас.

         В рамках акції  «16 днів проти насилля» оформила «Стіну доброти» під девізом «Відкрий серце для добра», «Молодь проти насильства» учні 9 класу. Для учнів 5 класу «Правовий вернісаж»,година спілкування «Права та обов’язки», 8 клас, систематично проводить зустрічі з опікунами  дітей, які знаходяться під опікою, лоція «Різдвяні історії та дива» з учнями 7 класу.

         Бере активну участь  у громадському житті колективу. Користується повагою серед батьків, колег та учнів.

 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу презентація_800x749.jpg     ПОРТФОЛІО соціального педагога     ВАСІЛЬЄВОЇ НАТАЛІЇ ВАСИЛІВНИ

 

 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу IMG-3044c823575865a64569a29b4d9157ff-V-768x1024.jpg СОКОЛОВА 

ОЛЬГА ІВАНІВНА

практичний психолог школи

Освіта – вища (Запорізький держаний педагогічний інститут; Уманський державний педагогічний інститут імені П.Г.Тичини).

      Мета: створення умов для соціального та інтелектуального розвитку учнів, охорони психічного здоров’я, надання психологічної та соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу закладу освіти.

    Робота з учнями проводилась у вигляді психологічних тренінгів, ігор, навчальних занять, а також міні-тренінгів . У жовтні проводилося тестування у 5 класах з метою з’ясування адаптації учнів до навчання.

      У цьому ж місяці  проведена діагностика  дітей  першого класу, для виявлення потенційної “групи ризику”, комунікативних  навичок. Виявлення  рівня  розвитку  таких  якостей,  як  увага, уміння  слухати  дорослого, інтелектуальної  моральної  та  психологічної  готовності    до  навчання  у  школі. З учнями класу був проведений тренінг доброти.

      Згідно з планом роботи школи, психологом , у листопаді  були проведені: виховна година із застосуванням інтерактивних технологій (7 клас); заняття з елементами тренінгу «Ким бути?» та тренінгове заняття під час дистанційного навчання «Моє майбутнє» (9 клас); заняття-тренінг з учнями 3 класу «Співчуття та милосердя врятує світ»; виховна година для учнів 1 класу «Співчуття – перший крок до людяності); міні-тренінг для класних  керівників «Вихід з конфлікту».

     У грудні була проведена у 6 класі виховна година «Вчинок і відповідальність»; казково-правова вікторина «Чи знаю я свої права» (7 клас); тестові вправи на тему «Конституційні права і обов’язки людини та громадянина» (9 клас); тренінг для учасників активу «Лідер».

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу презентація_800x749.jpg

                    ПОРТФОЛІО практичного психолога СОКОЛОВОЇ ОЛЬГИ ІВАНІВНИ

 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 1535198798438.jpg

 КУЦЕНКО

     СВІТЛАНА  ЛЕОНІДІВНА

бібліотекар школи

Проблемне питання:   «Впровадження інноваційних технологій у роботі з читачами».

       Талановитий бібліотекар, має високу науково-теоретичну підготовку, досконало володіє методикою за всіма напрямами її діяльності: комплектування і використання довідково-інформаційних фондів; створення довідково-пошукового апарату, бібліотечного та довідково-інформаційного обслуговування; посилення ролі навчальної, науково-популярної, художньої книги у вихованні в учнів інформаційної культури, любові до книги, культури читання, розвитку пізнавальних інтересів і здібностей. Є ініціатором створення лекторської групи юних читачів._Під час проведення предметних тижнів у бібліотеці систематично організовує книжкові виставки.

      У 2014 році взяла участь у Інтернет-семінарі «Сучасні підходи до розвитку читацьких інтересів школярів», у 2015 році – «Місячник шкільної бібліотеки-2015» під гаслом «Виховуємо громадянина  – патріота України» .

      У травні 2017 року одержала сертифікат учасника обласного Інтернет-семінару «Роль шкільної бібліотеки у національно-патріотичному вихованні дітей та молоді».  Отримала ІІ місце в обласній виставці «Освіта Черкащини» у 2015 році за роботу «Роль шкільної бібліотеки у формуванні громадянина-патріота» . У 2017 році – IІ місце у ІІ етапі  Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2017» у номінації «Шкільна бібліотека- інформаційний центр навчального закладу».  У травні 2017 року наказом УОН ЧОДА №133 від 22.05.2017 нагороджена сертифікатом за серію цифрових ресурсів із теми «Шкільна бібліотека-інформаційний центр навчального закладу». У 2015 році  нагороджена  грамотою управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Смілянської міської ради за результативну участь у міській виставці «Сплітаємо вінок ідей», у 2017 році – за якісну підготовку цифрових ресурсів на обласну виставку «Інноваційний пошук освітян Черкащини».  У 2015 році отримала  диплом ЧОІПОПП  за методичний посібник «Роль шкільної бібліотеки у формуванні громадянина – патріота».

Користується авторитетом серед колег та учнів.

 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу презентація_800x749.jpg ПОРТФОЛІО бібліотекаря школи КУЦЕНКО СВІТЛАНИ ЛЕОНІДІВНИ