Шкільна Урбан – бібліотека

На другому поверсі нашої школи є бібліотека. У бібліотеці школярі беруть підручники і додаткові посібники для занять, також в бібліотеці є художня література. Книги можна вибрати на будь-який смак: тут і казки, і оповідання, і вірші, і підручники з різних предметів.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу ШКІЛЬНА-УРБАН-БІБЛІОТЕКА_640x360.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу skanuy-i-navchaysia.jpgЕлектронна бібліотека: у вільному доступі розміщено підручники і посібники

На сайті Інституту модернізації змісту освіти доступні електронні версії підручників для закладів загальної середньої освіти з 1-го до 11-го класу.
Загалом у вільному доступі розміщено 1288 підручників і посібників. Завдяки QR-коду вчителі та учні можуть за лічені секунди знайти необхідні підручники.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Dist-platformy.jpgДистанційні платформи для навчання, саморозвитку та отримання допомоги й перевіреної інформації

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.
Тут вам знайдете проєкти МОН, започатковані спільно з партнерами, корисні канали YouTube, Telegram, Viber, ресурси для дошкільнят.
Під час воєнного стану дистанційні школи надають безоплатний доступ до навчання. Команда МОН підготувала перелік шкіл і організацій, які можуть допомогти дітям і сім’ям.
Перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та отримання важливої інформації під час війни

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу PDF_file_icon.svg_-834x1024.pngПаспорт шкільної бібліотеки на 2022 -2023 навчальний рік р.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу ШКІЛЬНА-УРБАН-БІБЛІОТЕКА-1_640x360.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу PDF_file_icon.svg_-834x1024.pngПлан проведення Всеукраїнського місячника шкільної бібліотеки під гаслом «В нас єдина Україна свята, нездоланна ніким і ніколи»,  у  Смілянській загальноосвітній школі  І –ІІІ ступенів №6

Звіт про проведення Всеукраїнського місячника шкільної бібліотеки під гаслом «В нас єдина Україна свята, нездоланна ніким і ніколи»,  у  Смілянській загальноосвітній школі  І –ІІІ ступенів №6

Завітайте до нашої бібліотеки!