ШКОЛА № 6

Шкільна Урбан – бібліотека

На другому поверсі нашої школи є бібліотека. У бібліотеці школярі беруть підручники і додаткові посібники для занять, також в бібліотеці є художня література. Книги можна вибрати на будь-який смак: тут і казки, і оповідання, і вірші, і підручники з різних предметів.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу ШКІЛЬНА-УРБАН-БІБЛІОТЕКА_640x360.jpg

Всеукраїнський конкурс  “Шкільна бібліотека – 2020” Номінація “Модель бібліотеки Нової української школи” Тема: “”Урбан – бібліотека – креативний простір школи”

Паспорт шкільної бібліотеки на 2021 -2022 н. р.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу ШКІЛЬНА-УРБАН-БІБЛІОТЕКА-1_640x360.jpg

План  проведення Всеукраїнського місячника шкільної бібліотеки під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів»

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Безымянный_640x480.jpgПідсумок роботи шкільної бібліотеки за 2020-2021 н.р.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Безымянный.1jpg_640x475.jpg

Завітайте до нашої бібліотеки!